banner346
banner19

Denizli İşkur Mesleksizlikle Mücadele Ediyor

Denizli İŞKUR, “İşgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu tüm mesleklerde işsizlerin niteliklerini geliştirerek istihdam edilebilirliklerini artırmak” parolasıyla başlatılan Mesleki Eğitim Kursları projesi kapsamında, 2020 yılında da çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Denizli İşkur Mesleksizlikle Mücadele Ediyor
banner20
banner243

Denizli Haber - Denizli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Çal Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü birliği ile Çal ilçesinde beş yeni mesleki eğitim kursu açıldı. İstihdama katkı sağlaması planlanan bu kurslara 85 kişi katılım sağladı.

Aynı zamanda İş kurslarıyla eş zamanlı olarak, satış görevlisi kursu öğretmeni Nihal TUĞHAN tarafından kursiyerlere, dijital yetkinliklerinin kazandırılması ve pazar payı oluşturulması adına “Dijital pazarlama satış teknikleri, sosyal medya araçlarının kullanımı, kalitenin artırılması, üretimin sürdürülebilirliğinin sağlanması ve üretilen el emeği ürünlerinin sürdürülebilir pazar payının oluşturulması” konusunda destek veriliyor.

 İl merkezi ve diğer ilçelerde de kurslar açtıklarını dile getiren Denizli İŞKUR yetkilileri, meslek sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızın Denizli İŞKUR İl Müdürlüğü’nden veya www.iskur.gov.tr adresinden detaylı bilgi alabileceğini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 16:25

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER