banner346
banner19

Denizli Orman Bölge Müdürlüğü açıkladı! 20 işçi alınacak! Peki, başvuru şartları neler?

Denizli Orman Bölge Müdürlüğü tekrar işçi alacak. Resmi Gazetede yapılan ilana göre; Türkiye genelinde 700 Adet Belirsiz Süreli (Daimi) işçi alımı yapılacak. Denizli’de 15 ve Uşak’ta 5 olmak üzere toplamda 20 geçici işçi alınacağı duyuruldu.

Denizli Orman Bölge Müdürlüğü açıkladı! 20 işçi alınacak! Peki, başvuru şartları neler?
banner20
banner243

Denizli Haber - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan Resmi Gazete’de Orman Genel Müdürlüğü’ne işçi alımı ilanı yayımlandı. İlana göre Türkiye genelinde 200 İş Makinesi Operatörü, 200 Greyder Operatörü, 200 Ekskavatör Operatörü, 60 Dozer Operatörü ve 40 Traktör Operatörü  olmak üzere toplam 700 Adet Belirsiz Süreli (Daimi) işçi alımı yapılacak.

Denizli Orman Bölge Müdürlüğü Denizli’de istihdam olmak üzere 15, Uşak için de 5 işçi alımı yapacak. Denizli için 2 dozer operatörü, 6 greyder operatörü, 4 ekskavatör operatörü, 2 iş makinesi operatörü ve 1 adet traktör operatörü alınacak.

Bu ilanlara 4-8 Ağustos tarihleri arasında İŞKUR’dan ulaşılabilir. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilir. Adaylar noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecek.

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı Orman Genel Müdürlüğünün (OGM) Resmi Gazete’de yayımlanan ilanına göre, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca Genel Müdürlüğün taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 200 iş makinesi operatörü, 200 greyder operatörü, 200 ekskavatör operatörü, 60 dozer operatörü ve 40 traktör operatörü alımı yapılacak.

Adaylarda aranacak genel ve özel şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında belirtilecek. Bu ilanlar 4-10 Ağustos’ta İŞKUR tarafından yayımlanacak. Gerekli şartları taşıyan adaylar, ilan süresince başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilecekler.

Sözlü ve uygulamalı sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 katı kadar aday çağrılacak. Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecek. Kura yeri ve tarihi İŞKUR açık iş ilanında belirtilecek ve OGM’nin internet sitesinden de ayrıca duyurulacak.

İşçi alım süreciyle ilgili tüm bilgilendirmeler, adaylardan istenilecek evrak, sözlü ve uygulamalı sınavın yeri ve tarihi, bölge müdürlükleri internet sitesi üzerinden ilan edilecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2020, 14:30

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gürcan Ülker
Gürcan Ülker - 1 yıl Önce

Şoför

SIRADAKİ HABER