banner346
banner19

Denizli Yeni Haftaya Yağmurla Girecek

Yarından itibaren Denizli yeni bir yağışlı sistemin etkisi altına girecek yağışın yarın akşam saatlerinde başlaması bekleniyor.

Denizli Yeni Haftaya Yağmurla Girecek
banner20

Denizli Haber - Yağışın en kuvvetli olduğu zaman ise pazar gecesi olacak pazarı pazartesiye bağlayan gece bölgemizde kuvvetli yağışlar görülecek özellikle şehir merkezi ve güney ilçelerimiz de yağış daha kuvvetli olacak.

Bu kuvvetli yağışlar 800 ve üstü rakım yerlerde yoğun kar yağışı şeklinde olurken alçak kesimlerde ise kuvvetli yağmur olarak görülecek şehir merkezinde kar yağma ihtimali maalesef bulunmuyor. Salı günü ise hava çok bulutlu ve hafif yağış geçişleriyle devam edecek. Sıcaklık 7/3 Çarşamba günü ise sıcaklıklarda 3 derecelik bir düşüş olacak. Sıcaklık 4/0 Teleferik Bağbaşı Yaylasında ise yarın gece ve Pazartesi günü yoğun kar yağışı bekleniyor pazartesi günkü yağışın ardından yaylada ki kar kalınlığının 20 santimetreyi geçmesi bekleniyor Denizli Kayak merkezin de ise hali hazırda 60 santimetrelik kar kalınlığı mevcut bu yağışların ardından da bu bölgedeki kar kalınlığı 100 santimetreyi geçmesi bekleniyor En yoğun kar yağışı alacak olan ilçelerimiz ise : Kale Tavas Beyağaç ve Çameli taraflarıdır.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2020, 21:26

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER