banner346
banner19

Denizli'de 7 ilçeden sevindiren haber! Vaka yok

Denizli’de korona virüsle mücadelede 7 ilçeden sevindiren haber geldi. Son verilere göre 100 binde 32 kişide görülen virüs şuan için 7 ilçede temizlendi. Sağlık Bakanlığı Hayat Eve Sığar uygulamasına göre Çal, Baklan, Güney, Serinhisar, Beyağaç, Babadağ ve Honaz ilçelerinde virüs vakası kalmadı.

Denizli'de 7 ilçeden sevindiren haber! Vaka yok
banner20
banner243

Denizli Haber - Denizli’de korona virüs ile mücadele sürüyor. Özellikle ikinci dalgada büyük sıkıntıların yaşandığı Denizli’de, alınan tedbirler ve kısıtlamalara tam uyulmasıyla vaka sayısında büyük düşüş yaşanmıştı. Aralık ayından bu yana vaka sayısının hızla düşmeye başladığı il genelinde Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan son açıklamaya göre 1 haftalık verilere göre 100 binde 32 kişide virüs görülüyor.

İL MERKEZİNDE YÜKSEK RİSK KALMADI

Vaka sayısının hızla düştüğü Denizli’de son verilere göre yüksek risk alanı kalmadı. Buna rağmen il merkezinde çok sayıda noktada orta ve düşük seviyede risk alanı bulunuyor.

7 İLÇEDE VAKA YOK

 Sağlık Bakanlığı Hayat Eve Sığar uygulamasına göre Denizli’de 7 ilçede vaka bulunmuyor. Bu ilçeler Çal, Baklan, Güney, Serinhisar, Beyağaç, Babadağ ve Honaz ilçelerinde virüs vakası kalmadı. Acıpayam, Tavas, Çameli, Kale, Bozkurt, Çardak, Çivril, Bekilli, Buldan ve Sarayköy de ise düşük risk alanları mevcut.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2021, 15:32

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER