banner346
banner19

Denizli’de COVİD Çağrı Merkezi Oluşturuldu

Koronavirüs salgınının her geçen gün arttığı Türkiye’de en riskli iller arasında gösterilen Denizli’de COVİD Çağrı Merkezi oluşturuldu. Çağrı merkezi ile “Covid tanılı hasta ilaç talebi”, “filyasyon ekip talebi”, “test sonucu öğrenme”, “test yaptırma”, “rapor alma” gibi talepler alınacak.

Denizli’de COVİD Çağrı Merkezi Oluşturuldu
banner20
banner243

Denizli Haber - Koronavirüs salgınında vaka artış oranının en yüksek olduğu iller arasında yer alan Denizli’de COVİD Çağrı Merkezi oluşturuldu. Çağrı Merkezi ile 112 acil numarasını meşgul edilmesinin önüne geçmek karantinadaki vatandaşların taleplerine karşılık vermek isteniyor.

Denizli Valiliği’nden duyurulan proje için şu ifadelere yer verildi; Covid-19 pozitif veya temaslı olarak karantinaya alınanlara, filyasyon ekiplerince ilaç dağıtımı, test, rapor uygulaması yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgeye bağlı filyasyon ekipleri, karantinaya alınan kişileri kendi planlamaları doğrultusunda aramakta ve ziyarete gelmektedir.  “Covid tanılı hasta ilaç talebi”, “filyasyon  ekip talebi”, “test sonucu öğrenme”, “test yaptırma”, “rapor alma” gibi taleplerinizde, Denizli ilinde oluşturulan COVİD Çağrı Merkezi 262 19 19 nolu telefondan veya bulunduğunuz ilçenin Sağlık Müdürlüklerinden bilgi alabilirsiniz. Yukarıdaki nedenlerle, lütfen 112 acil numarasını meşgul etmeyelim. Acil ihtiyacı olanlara engel olmayalım. Halkımıza önemle duyurulur.”

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2020, 12:25

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER