Pazar, 20 Ocak 2019
.
6
Denizli
.
adscode
GÜNÜN İÇİNDEN

Denizlili İş Adamı Program Çıkışı Gözaltına Alındı

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

Denizlili İş Adamı Program Çıkışı Gözaltına Alındı

Denizli’de yaşayan hayvancılık işiyle uğraşan Selami M., yasak ilişkisi olduğu öne sürülen Halime H ve eski eşi tarafından 1,5 milyon TL dolandırıldığı iddiasında bulunmuştu.

Bir süre sonra canlı yayına Selamı M. hakkında büyücü olduğuna dahil binlerce mesaj gelince emniyet güçleri harekete geçerek Selami M. gözaltına aldı. ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programına katılan 45 yaşındaki Denizlili işadamı Selami M, dolandırıldığını iddia etti. Selami M. resmi nikahlı eşiyle evliliği sürerken Halime H. ile de 2 yıl birliktelik yaşadı. Çevresi tarafından hoca olarak bilinen işadamı, katıldığı programda Halime H. ve eski eşi Abdullah Y. tarafından 1,5 milyon lira dolandırıldığını iddia etti. Programa telefonla katılan Halime H. iddiaları yalanladı. ÜFÜRÜKÇÜ İDDİASI Programa katılan başka bir kişi ise, Selami H’nin çevresinde hoca olarak tanındığını ve sürekli olarak büyü yaptığını iddia etti.

GÖZALTINA ALINDI!

Canlı yayını izleyen ve telefonla bağlanan seyirciler, Selami M.'nin insanların dini duygularını istismar eden şahıs olduğunu ileri sürdüler. Program sunucusuna gelen mesajlarda ise, Selami M.'a “Hoca” lakabıyla hitap edildiği ve özellikle kadınları hedef alarak fal, büyü yaptığı iddiaları programda çalkalandı. Dolandırıldığını iddia eden ve bir televizyon programına katılan Selami M., hakkında büyücü olduğu hakkında bine yakın ihbar gelmesi üzerine emniyet güçleri harekete geçti.  Suçlamaları reddeden Selami M. canlı yayın sırasında, “Ben buraya dolandırıldığım için geldim. Yayından çıkıyorum” dedi ve stüdyoyu terk etti. Bu sırada harekete geçen emniyet güçleri, Malçok, binadan çıkar çıkmaz yakalayarak gözaltına aldı.

 KAYNAK: haberdenizli.com

Etiketler:
adscode adscode
En Çok İzlenen Videolar
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE
Haber Yazılımı

- Hokkasoft

1.3656 sn / 3.87MB - 185