banner19

DÜĞÜN YEMEĞİ HAYIR YEMEĞİ OLDU

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

DÜĞÜN YEMEĞİ HAYIR YEMEĞİ OLDU
banner20

4 gün sonra sevdiği kızla hayatını birleştirecek olan 28 yaşındaki Süleyman Kavak hayatını kaybetti. Kavak'ın düğün için hazırlanan yemeği, hayır yemeğine dönüştürüldü.

Geçtiğimiz yıl nişanlanan ve düğün davetiyeleri dağıtılan 28 yaşındaki Süleyman Kavak, yakalandığı hastalıktan kurtulamayarak yaşama veda etti. Babadağlı muhasebeci Süleyman Kavak, yakalandığı ağır enfeksiyon hastalığı nedeniyle hastaneye kontrole gitti. Mikrobik enfeksiyon hastalığı öncesi oldukça sağlıklı olan ve 4 gün sonra dünya evine girmeye hazırlanan Süleyman Kavak, hastanede yapılan kontrollerin ardından evine dönerek düğün hazıklıklarını devam ettirdi. Ancak, mikrobik hastalık nedeniyle halsiz düşen ve tekrar hastaneye giden Süleyman Kavak’a kan pıhtısı teşhisi konuldu. Her yıl binlerce kişinin ölümüne neden olan ve fark edilmeyen hastalık nedeniyle hastaneye yatırılan Süleyman Kavak’a yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. 21 Temmuz’da dünya evine girmek için hazırlanırken hayatını kaybeden Süleyman Kavak’ın kılınan cenaze namazının ardından Babadağ İncirpınar Mezarlığı’na defnedildi.

Genç yaşta hayatını kaybeden Kavak'ın düğün için hazırlanan yemeği, ailesi, akrabaları ve arkadaşlarının talebi üzerine hayır yemeğine dönüştürüldü. Çiftin evlilikleri adına düzenlenen yemek, hayatını kaybeden Kavak'ın hayır yemeği olarak verildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019, 09:52

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14