banner346
banner19

EYMER’den Koronavirüs açıklaması

Denizli'de faaliyet gösteren Eyüpoğlu Mermer'den (EYMER) Koronavirüs açıklaması geldi. Şirketten yapılan açıklamada bugüne kadar 7 çalışan virüs tespit edildiği ve 6 çalışanın tedavilerini tamamlandığı belirtildi. Açıklamada 1 personelin ise tedavisine devam edildiği belirtildi.

EYMER’den Koronavirüs açıklaması
banner20
banner243

Denizli Haber -  Denizli’de mermer firmasından Korona virüs açıklaması geldi. Denizli Kocabaş bölgesinde faaliyet gösteren EYMER firmasından yapılan açıklamada; Yaklaşık bir hafta öncesinde 1 personelin Covid-19 testinin pozitif çıktığı belirtildi. 20 Temmuz 2020 tarihinde Denizli İl Sağlı Müdürlüğü ile yapılan istişare sonucu firmanın üretime ara verdiği açıklandı.

Firma açıklamasında, bugüne kadar 7 personelde pozitif vaka görüldüğü, virüse yakalanan personellerin hiç birinin yoğun bakım tedavisi görmeden Denizli Devlet Hastanesi’nde karantinaya alındığı bilgisi paylaşıldı. Açıklamanın devamında ise; şuanda hastanede tedavi gören personel sayısının 1 kişi olduğu ve 6 personelin tedavilerinin ardından taburcu olduğu bilgisine yer verildi. Firmanın 4 Ağustos 2020 tarihinde faaliyetlerine başlayacağı açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2020, 17:53

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER