banner346
banner19

Gelecek Partisi Denizli İl Başkan Yardımcısı Yusuf Sarı Kongre Öncesinde Yazılı Açıklama Yaptı

Gelecek Partisi Denizli İl Başkan Yardımcısı Yusuf Sarı Gelecek Partisi’nin 1 Kasım’da yapılacak Genel Kongresi öncesinde yazılı bir basın açıklaması yaptı.

Gelecek Partisi Denizli İl Başkan Yardımcısı Yusuf Sarı Kongre Öncesinde Yazılı Açıklama Yaptı
banner20
banner243

Denizli Haber - Yolsuzluk, yoksulluk ve yasakları önleyeceğiz iddiası ile yola çıkıp, beklentilerin üstünde bir gayretle 1 Kasım günü olağan Genel Kongresini gerçekleştirecek Gelecek Partisinin milyonların umudu olduğunu söyledi, Sarı’in yazılı basın açıklaması şöyle;

Değerli basın mensupları,

İnsan onurunu korumak ve yüceltmeyi Siyaseti’nin temeli yapan partimiz

1. Olağan genel kongresi ile aşılamaz denilen eşiği 1 Kasım pazar günü geride bırakıyor.

Hatırlayacaksınız

Parti kuramaz demişlerdi, partimizi tüm Türkiye’yi kapsayan Türkiye mozağini yansıtan kurucularımızla kurduk.

Parti kursalar bile örgütlenemez, çalışacak üye bulamaz demişlerdi, ancak biz bugün 70 ilimizin il teşkilatını oluşturduk,

243 ilçenin kongresini tamamlayarak 44 ilin il kongresini gerçekleştirdik,

Dünyada ve ülkemizde seyreden salgınının olumsuz etkileri ve alınan önlemlerin etkisine rağmen,

Her türlü baskı tehdit ile dolaylı dolaysız baskılara rağmen, büyük kongre yapma koşullarını tamamlayarak

1.olağan genel kongremizi 1 Kasım 2020 pazar günü saat 10.00 da Ankara Anfa Fuar ve Kongre merkezinde gerçekleştireceğiz.

Anadoludan esen rüzgara baktığımızda teşkilatlanma çalışmalarında partimize katılan on binlerin çok kısa zamanda yüzbinlere ve inşaallah çok yakın bir zamanda milyonlara ulaşacağının haklı umudunu taşıyoruz.

Yolsuzluk yoksulluk ve yasakları önleyeceğiz iddiası ile siyaset sahnesine çıkan iktidar partisi maalesef geçen bu süre zarfı içerisinde bu ilkelerin tamamını unutmuş, unutmakla kalmayıp yolsuzluk, yoksulluk ve yasakları doğuran, besleyen, yeşerten bir yapıya dönüşmüştür.

3y ile mücadele etmek için yola çıkanlar bu mücadeleyi unutup ülkenin başına dördüncü bir y’yi de musallat etmişler,

Dördüncü y ile milletin gözünün içine baka baka kolaylıkla yalan söyleyerek ekonomik verileri çarpıtarak, millet fakru zaruret içerisindeyken uçuyoruz yalanları ile milleti kandırmaya teşebbüs etmektedirler. anadoluyu karış karış dolaştığımızda aziz milletimiz derin ekonomik darlıktan yaygın işsizlikten, eş dost hısım akraba ayrımcılığından, ötekileştirici nefret dilinden ve yaygın korku ikliminden duydukları kızgınlığı, kırgınlığı açıkça dile getirmektedirler. Gördüğümüz odur ki derin bir dip dalga oluşmaktadır.

Hukuki sürecin gerektirdiği şartları yerine getirerek 1. Olağan genel kongresini yapmaya hak kazanan gelecek partisi bu zor zamanlarda milletimiz adına her türlü sorunu dile getirecek tüm meseleleri konuşacaktır.

Oluşturulan korku duvarlarını yıkarak, ülkeminizin içerisine girdiği kısır döngüye dur diyecek ve milletimizin hayallerinin yok edilmesine karşı duracağız.

Milletimizin gerçek gündeminin yani işinin, aşının, onurunun takipçisi olacağız.

Ülke sathında oluşmakta olduğunu gözlediğimiz derin dip dalganın lideri olarak, aziz milletimizi güvenli bir limana eriştiren amiral gemisi olacağız.

Kimse ümitsiz olmasın.

Kimse karamsarlığa kapılmasın.

Partimiz ülkemizi temel hak ve özgürlüklerin korunduğu demokrat, adil, özgürlükçü müreffeh bir seviyeye taşıyacaktır.

Gelecek senin gelecek Türkiye’nin mesajını vereceğimiz kongremizin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor tüm haklımıza güvenli, güçlü, adaletli bir gelecek vaad ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2020, 12:45

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER