banner346
banner19

Genç MÜSİAD Denizli’de Bayrak Değişimi

2017 yılından bu yana Genç MÜSİAD Başkanlığı görevini yürüten Yunus Çiftci görevini Ahmet Ali Demiröz’e devretti.

Genç MÜSİAD Denizli’de Bayrak Değişimi
banner20

Denizli Haber - 18-29 Yaş genç işadamlarından oluşan Genç MÜSİAD Denizli şubesinde bayrak değişimi yaşandı. MÜSİAD Şube Başkanı Mehmet Akgün, MÜSİAD ve Genç MÜSİAD üyelerinin katılımıyla gerçekleşen devir-teslim töreni MÜSİAD şube binasında gerçekleştirildi.

Genç MÜSİAD bir okuldur

Toplantının açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün geleceğin erdemli iş insanlarını yetiştirmek üzere kurulan Genç MÜSİAD’ın tam anlamıyla bir okul olduğunu ifade etti. Başkan Akgün, “Genç MÜSİAD ticaret ahlakına bağlı, girişimci ve çağın gelişmelerini takip eden bir kuruluşumuz. 3 yıldır görevi yürüten Yunus Çiftci’de bu düsturla birçok eğitim ve proje çalışması yaptı. Gençlerimizin hem ticari hem de kişisel gelişimleri için programlar düzenledi. Gece gündüz demeden özveriyle çalışmalarını yürüttü. Bu anlamda emekleri için kendisine teşekkür ediyor, görevi devralan Ahmet Ali Demiröz başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Bu bir veda değil, ülke için çalışmaya devam edeceğiz

Yunus Çiftci, “4 yıldır büyük bir onur ve gururla yapmış olduğum Genç MÜSİAD Denizli Şube Başkanlığı görevimi yaş haddimin dolmasından dolayı 4 yıllık yol arkadaşım Ahmet Ali Demiröz’e devrediyorum. Bu bir veda değil yeni bir başlangıçtır. Ülke menfaati için yapılacak çalışmalara MÜSİAD üyesi olarak devam edeceğim. Genç MÜSİAD Başkanlığı görevimde Türkiye’de yaklaşık 40 şehrimize, yurtdışında da 3 ülkeye iş geliştirme gezileri yaptık. 160’tan fazla etkinlik toplantı ve eğitim gerçekleştirdik ve bunun yanı sıra sayısız fabrika ve üye ziyareti yaptık. Bu geçen süre zarfında benimle birlikte yol arkadaşlığı yapan kıymetli kardeşlerime, birlikte görev yaptığımız MÜSİAD üyelerine müteşekkirim. Ayrıca Genç MÜSİAD’ımızın bugünlere gelmesinde emeği bulunan geçmiş dönem şube başkanlarımız ve yönetim kurullarına şükranlarımı sunuyor, görevi devralan Ahmet Ali Demiröz kardeşim ve yönetimine de başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Genç girişimcileri MÜSİAD’a bekliyoruz

Görevi devralan Ahmet Ali Demiröz, “2002 yılında kurulan Genç MÜSİAD Türkiye'de 53, Yurtdışında 23 temsilcisi ile ülke ekonomisine faydalı olabilme gayreti ile ülke gençleri için faaliyet göstermektedir. MÜSİAD Üyelerinin 30 yıllık tecrübesinden faydalanarak çağın gerekliliklerine uygun şekilde ticareti şekillendiren Genç MÜSİAD üyeleri, geleneklerine bağlı ve geleceğe umutla bakmaktadır. Bir ve birlikte olursak güçlü olabileceğimizi biliyoruz. Bu anlamda 18-29 yaş aralığındaki genç girişimcileri, profesyonel çalışanları ve üniversite öğrencilerini Genç MÜSİAD’da birlik olmaya davet ediyoruz. Önceki dönemlerde olduğu gibi eğitim, seminer, iş geliştirme toplantıları, ihracatı geliştirme ve sektörel işbirliği programlarına devam edeceğiz. Bu bir bayrak yarışı ve bizde bu bayrağı daha ileriye taşımak için tüm gücümüzle gayret göstereceğiz. Önceki dönem başkanımız ve yönetim kurullarına emekleri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ahmet Ali Demiröz kimdir?

1996 yılında Denizli’de doğdu. İlkokul ve ortaokul eğitimini Denizli’de okudu. Lise eğitimini Aydın Sosyal Bilimler lisesinde tamamladı. Lise eğitiminin ardından Amerika’da dil eğitimi aldı. Pamukkale üniversitesi İngilizce işletme bölümünü derece ile kazandı. Karpa Karşıyaka Paz. Tic. Ltd. Şti. adı altında yönetim kurulu üyeliğini aktif olarak sürdürmektedir. 2016 Yılından bu yana Genç MÜSİAD yönetim kurulunda bulunmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2021, 12:51

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER