banner346
banner19

Hayallerini Resmettiler

Denizli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından düzenlenen “çağrışımlar” konulu resim yarışması sonuçlandı.

Hayallerini Resmettiler
banner20
banner243

Denizli Haber -  Denizli Ülkü Ocaklarının düzenlediği  6-13 Yaş arasındaki Çocuklarımızda Türk Dünyası Kavramının Oluşturduğu Çağrışımlar konulu resim yarışması sonuçlandı.

Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı, “Türk Dünyası'nın bir çok yerinden katılımın olduğu bu yarışmada dereceye girenlerin belgeleri ve ödülleri kendilerine ulaştırılacaktır. Yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçen Türk Dünyası Birimimize ve bizlerden desteklerini esirgemeyen Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcımız sayın Deniz Güzelay beyefendi ve bu yarışmada Kazakistan’dan bize destek sağlayan  Shyryn Kaunanova ve annesi Beketayeva Riza Şakankızı Yakutistan/Saha Elinden  ile Aşkın Kuray’a teşekkür ederim” dedi.

Resim yarışmasında  Lütfiye Ece Öztürk (Türkiye - 10 Yaşında), Tomiris Kıdırmollaeva (Kazakistan -15 Yaşında),  Ayım Maratova (Kazakistan -10 Yaşında), Mağcan Maratov (Kazakistan -15 Yaşında) Gauhar Törehan (Kazakistan - 9 Yaşında), Nurdana Murathanova (Kazakistan - 13 Yaşında) ve  Aiza Titova (Saha Cumhuriyeti - 8 Yaşında) dereceye girerek ödül almaya hak kazandılar.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2020, 16:02

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER