banner346
banner19

Ionic Stone’a Kraliyet Ailesinden Teşekkür

İngiltere merkezli iş dergisi MEA Markets tarafından 2020 yılının en iyi doğal taş tedarikçisi seçilen Ionic Stone, bu sefer de Prens William ve Prenses Kate’ten teşekkür mektubu aldı. Çiftin kendilerine ait evleri içinde yaptırdıkları renovasyonda kullandıkları malzemelerden biri de Türkiye’de üretilen doğal taşlardan oldu. Denizli’de fabrikası olan ve aynı zamanda İngiltere’de depoları vasıtasıyla distribütörlük yapan mermer fayans, plaka ve mozaik üreticisi Ionic Stone, Sandringham Sarayı’nın yerleşkesi içinde bulunan Cambridge Dükü ve Düşesi’nin evleri olan Anmer Hall için sağladıkları ürünlerden dolayı teşekkür mektubu aldı.

Ionic Stone’a Kraliyet Ailesinden Teşekkür
banner20
banner243

Denizli Haber- Konu ile ilgili Ionic Stone’nun genel müdürü Celil Kılınç şunları söyledi: “Anmer Hall, Kraliçe tarafından Cambridge Dükü ve Düşesi Prens William ve Prenses Kate’e tahsis edilmiş ilk ev olma özelliğini taşıyor. Çift evin içinde yaptıkları renovasyon projesi için Denizli’de çıkartılan, Türkiye’de üretilen ve şirketimizin İngiltere’de dağıtımını yaptığı traverteni beğenmişler ve evin çeşitli yerlerinde ve özellikle de ıslak mekanlarda kullanmışlar. Bana göre burada iki önemli mevzu söz konusu. Birincisi, böyle tarihi bir mekanda Türk taşlarının renovasyonda kullanılıyor olması bize gurur veriyor. İkincisi, Dük ve Düşes’in gerçekten çok büyük tevazu ve nezaket gösterip, bize bir teşekkür mektubu yollamaları, açıkçası bizi çok etkiledi. Daha önce de bu tür tarihi mekanlara malzemeler sağlamıştık ancak teşekkür mektubu alacağımızı hiç düşünmemiştik. Mektup ismen bu iş ile ilgilenen İngiltere’deki genel müdürümüzün şahsında şirketimize yollanmış. Prens William ve Prenses Kate’e bu hareketlerinden dolayı biz de çok müteşekkiriz.”

Sandringham House, İngiltere'nin Norfolk şehrindeki Sandringham bölgesinde yer alan ve 1862 yılından beri Kraliyet ailesine hizmet veren ve günümüzde II. Elizabeth'in ailesiyle beraber yılbaşlarını ve özel günlerini geçirdiği bir kır sarayıdır. 8100 hektarlık bir alan üzerine kurulu yerleşkenin içerisinde peyzaj bahçeleri, tarihi parklar ve ormanlık bölgeler bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2021, 11:59

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER