banner346
banner19

Müjdat Keçeci'den 10 Ocak Gazeteciler Günü mesajı

Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci’nin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ne nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Müjdat Keçeci'den 10 Ocak Gazeteciler Günü mesajı
banner20
banner243

Başkan Keçeci mesajında şunlara değindi;

"10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci,  toplumun bilgi alma hakkını kullanmasına vesile olan gazetecilerimiz bu anlamda toplumsal bir görevi yerine getirmektedirler. Kamu adına üstlendikleri bu işi canları pahasına yapan değerli gazetecilerimiz, işin gereği olarak bahane bildirememekte ve koşullar ne olursa olsun görevlerini layıkıyla yerine getirmektedirler. Bugün bir toplumun gelişmesi, sosyal olaylara duyarlılığı ile doğrudan ilişkilidir. Bu duyarlılıkların gelişmesi de toplumun bilgi sahibi olmasıyla ilgilidir ki işte bu noktada en büyük görev gazetecilerimize düşmektedir. Her zaman söylediğim gibi, vicdanlı ve dürüst gazeteciler, toplumumuzun can damarıdır.

Zaman ve mekan ayrımı olmaksızın, vazifesini yerine getirmek için emek veren tüm gazetecilerimizin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım."

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 23:11

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER