banner346
banner19

MÜSİAD Denizli Kadın Komite başkanı Doç. Dr. Ceren Göde oldu

MÜSİAD Denizli Şubesi Kadın Çalışma Grubu Başkanlığı görevini yürüten Canan Biltekin görevini Doç. Dr. Ceren Göde’ye devretti.

MÜSİAD Denizli Kadın Komite başkanı Doç. Dr. Ceren Göde oldu
banner20
banner243

Denizli Haber - MÜSİAD’ın Tazelenme sürecinde MÜSİAD Denizli Kadın Komitesi olarak yeni bir dönemde bayrak değişimi yaşandı. MÜSİAD Şube Başkanı Mehmet Akgün, MÜSİAD Yönetim Kurulu ve Genç MÜSİAD üyelerinin katılımıyla gerçekleşen devir-teslim töreni MÜSİAD şube binasında gerçekleştirildi.

MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün ve Genel merkezin onayı ile MÜSİAD Denizli Kadın komite başkanı olarak Doç. Dr. Ceren Göde atandı.

MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün, “Kadın komite başkanlığı görevini devralan Doç. Dr. Ceren Göde'nin yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum ve görevi devreden Canan Biltekin’e teşekkür ediyorum. MÜSİAD Kadın komitesi faaliyetleri ve projeleri eğitim ve bilim merkezine yönelik çalışmalar olacaktır. Buna göre MÜSİAD Denizli Kadın komitesi projelendirilen ve projelendirilecek konularla ilgili büyük bir sorumluluk üstleneceklerdir. Süreçte MÜSİAD Kadın Komitesi Başkanı Doç. Dr. Ceren Göde ekibiyle hem kendi alanlarındaki hem de yüklendikleri sorumluluklarını aksatmadan en iyi şekilde gerçekleştireceklerine yönelik inancımız tamdır. Bu süreçte Genel Merkezimizin ve ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının desteği ile vizyon kent Denizli’ye yönelik misyonumuzu yerine getirebileceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle görevlendirmenin arkadaşlarımıza, camiamıza ve Denizlimize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Görevi devralan Doç. Dr. Ceren Göde, “Önceki dönem MÜSİAD Denizli Şubesi Kadın Çalışma Grubu Başkanlığı görevini yürüten Canan Biltekine ve çalışma grubu arkadaşlarına emekleri için teşekkür ediyorum. Bıraktığı emaneti yine birlikte daha ileriye taşıyacağımıza inanarak tüm gücümüzle gayret göstereceğiz. Bu vesile ile MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün ve kuruluş üyelerine teşekkür ediyorum. İş kadını ve girişimci kadın üye sayımızı yükselterek ekip ruhu farklı projelerde yer alarak Denizli iş dünyasına katkı yapmayı hedefliyorum.” İfadelerini kullandı.

DOÇ. DR. CEREN GÖDE KİMDİR?

Pamukkale Üniversitesi Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Makina ve Metal Teknolojileri Bölümünde Bölüm başkanı olarak akademisyenlik görevini yürütmekte olan Doç. Dr. Ceren Göde aynı zamanda Pamukkale Üniversitesi Teknokent bünyesinde faaliyet gösteren FORTEC Ar-Ge Tasarım Danışmanlık Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. de Genel Müdürlük görevini aktif olarak sürdürmektedir.  Dr.Ceren GÖDE yaklaşık 100’e yakın TÜBİTAK TEYDEB,  KOSGEB, GEKA, Ticaret Bakanlığı,  Avrupa Birliği projeleri ile Sanayi Bakanlığı Ar-Ge ve Tasarım Merkezi kurma projelerinde görev almış, Türkiye’nin sayılı firma ve kamu kurum ve kuruluşlarında halen teknik danışmanlık görevini başarı ile yürütmektedir. Ulusal ve Uluslararası kongre ve dergilerde yayınlanmış 40’dan fazla yayını bulunmaktadır. Üniversite-Sanayi iş birliğinin geliştirilmesinde ve sürdürülmesinde yoğun bir çaba içerisindedir.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2021, 15:31

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER