banner346
banner19

Nerede Bir İhtiyaç Sahibi Varsa, Onlar Orada

Denizli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı,11 ayın sultanı Ramazan ayı ile birlikte ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında bulunuyor.

Nerede Bir İhtiyaç Sahibi Varsa, Onlar Orada
banner20
banner243

Denizli Haber - Ülkü Ocakları Ramazan ayının başladığı 13 Nisan tarihinden bu yana il ve ilçelerde ihtiyaç sahibi bin 350 vatandaşa gıda yardımında bulundu. 

Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı, “Mübarek Ramazan ayının başlamasıyla birlikte, biz de Denizli Ülkü Ocakları olarak kampanya başlattık. İhtiyaç sahiplerine bir nebze de olsun gıda kolileriyle destek olalım dedik. Bu kapsamda şu ana kadar Denizli ilimizde bin 350 adet gıda kolisini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.  Bu kolileri Denizli merkezi olmak üzere tüm ilçelere ulaştırdık. Bu süreçte hijyen kurallarını dikkate aldık. Öncelikle sosyal medya, basın ve telefon aracılığıyla ihtiyaç sahipleri bizlere ulaştı. Gelen talepleri yerinde inceledik. Biz bu süreçte ihtiyaç sahiplerine gizli bir şekilde yardımda bulunduk.  Özellikle bu süreçte 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermede hassas davrandık. Buradaki desteğimiz hem pandemi süreci hem de mübarek Ramazan ayı münasebetiyle destekte bulunmaktı. Gıda yardımı kampanyamız Ramazan ayı sonuna kadar devam edecek. Emeği geçen tüm Ülküdaşlarımı kutluyorum. Allah razı olsun” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2021, 15:28

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER