banner346
banner19

O Alanda Denizli’nin En Genç İş Kadını

Denizli’nin en genç Serbest Muhasebeci Mali Müşaviri olan Elvan Eroğlu görkemli bir açılışla kendi ofisini açtı. Açılışta Denizli SMMM Odası Başkanı Adnan Selçuk, SMMM Odası Başkan Yardımcısı Hüseyin Bayramoğlu, Eski dönem SMMM Oda başkanı Alİ Osman Horzum, Güney Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Soner Özdemir,  SMMM, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda Serbest Muhasebeci Mali Müşaviri katıldı.

O Alanda Denizli’nin En Genç İş Kadını

Denizli Haber - 2010 yılında Uşak Üniversitesi Maliye Bölümünü kazanan Elvan Eroğlu, başarılı bir öğrencilik geçirdi. Hayallerinden bir an vazgeçmeyen Eroğlu sürekli kendini geliştirerek mesleğinde daha iyi bir kariyer yapmaya çalıştı, Kariyeri için birçok konferansa katıldığını söyleyen başarılı Serbest Muhasebeci Mali Müşaviri, bu aşamaya gelebilmek için çok çalıştığını aktardı.

Kendi ofisini açmasını haklı gururunu yaşayan Elvan Eroğlu 9 yıldır bu hayalin peşinde olduğunu ve bugünlere gelmemde ki en büyük destekçisi olan ailesine de teşekkür etti. Mesleğini severek yapan Denizli’nin en genç Serbest Muhasebeci Mali Müşaviri olan Eroğlu aktif çalışma süresinin 5. Yılında Saraylar Mahallesi 496 Sokak No: 13 Saglıkhan Kat:6 Daire 54 ‘de ofisini açtı.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2019, 17:00

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER