banner304
banner19

Oğuz Şampiyonları Ağırladı

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

Oğuz Şampiyonları Ağırladı
banner20
banner243

Bozkurt İlçesi Denizli Bozkurt Spor Lisesi Futsal Takımı Türkiye Şampiyonu oldu. Şampiyon takımı İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz makamında kabul etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Makamında gerçekleşen ziyarette Bozkurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Öztekin Demir, Denizli Bozkurt Spor Lisesi Müdürü Soner Küloğlu, takım antrenörleri, takım oyuncusu öğrenciler hazır bulundu.

Şampiyonlar Türkiye Gençler Liseler Arası Futsal Turnuvası Şampiyonluk Kupasını Müdür Oğuz’a takdim ettiler. Öğrencilerimizin göstermiş oldukları büyük başarıdan çok memnun olduğunu belirten Müdür Oğuz “Denizli Bozkurt Spor Lisesi öğrencilerimiz 2018-2019 yılı Türkiye Gençler Liseler Arası Futsal Şampiyonası Turnuvasından şampiyonlukla dönerek büyük bir başarıya imza attılar. Trabzon ilinde yapılan Türkiye şampiyonası finallerinde namağlup olarak Türkiye şampiyonu hem de gönüllerin şampiyonu oldular. Eğitimin her alanında olduğu gibi sporda da çok başarılı bir iliz. Değerli hocalarımızı ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Ziyaret sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz şampiyonlara ve öğretmenlerine günün anısına hediye verdi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14