banner346
banner19

Onlar Denizli’nin en aktif derneği

Denizli’de aktif olarak iş dünyasında rol alan Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Gençlik Kurulu (Genç ASKON) ) şube başkanı Bekir Çakır ve yönetim kurulu üyeleri, Nikfer Kayak Merkezi’ni ziyaret ederek 100. Etkinliklerine imza attılar.

Onlar Denizli’nin en aktif derneği
banner20
banner243

Denizl Haber - Denizli’de yapmış oldukları bir çok etkinlikle adından sıkça söz ettiren Genç ASKON Denizli şubesi 100. Etkinliklerini üyeleriyle birlikte Nikfer Kayak Merkezi’ni ziyaret ederek gerçekleştirdi. İş dünyasının stresinden uzak kalan Genç ASKON Denizli yönetim kurulu üyeleri etkinlikte doyasıya eğlenirken kardeşlik ve birlik mesajı verdiler.

“DENİZLİ’MİZE FAYDALI OLACAK YÜZLERCE PROJEYE DAHA İMZA ATACAĞIZ”

Hafta sonu gerçekleştirilen kayak etkinliği sonrasında açıklamalarda bulunan Genç ASKON Denizli Şube Başkanı Bekir Çakır, “Genç Askon Denizli şubesi olarak 2018 yılının Ağustos ayında kuruluşumuzu gerçekleştirdik. O günden bugüne eğitim, sağlık, sosyal yardımlaşma, doğal afetler, bilim, teknoloji, çevre ve sosyal aktivitelerimizle birbirinden güzel aynı zamanda donanımlı 100 tane etkinliğe imza attık. Bugünde 100.programımızı Genç Askon Denizli şube üyelerimizle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’ın Denizli’mize kazandırdığı Nikfer Kayak Merkezi’nde iş hayatının yoğunluğundan ve stresinden uzak bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Biz bu yola çıkarken her şeyden önce aile olmayı göz önünde bulundurduk. Çok şükür bugün geldiğimiz noktada çok güzel bir aile ortamını oluşturduğumuzu görüyoruz. Ben buradan ailemizin bütün fertlerine göstermiş oldukları çabalardan, yapmış oldukları fedakarlıklardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte derneğimize ve sevdamız olan Denizli’mize faydalı olacak yüzlerce projeye daha imza atacağız. Geleceğe daha güçlü bakıyoruz.”İfadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2020, 17:36

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER