banner346
banner19

Otonomi’den DTO’ya Davet Ziyareti

Denizli OTONOMİ Yönetim Kurulu Başkanı Berzan Taşer ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan’ı ziyaret ederek OTONOMİ açılışına davet ettiler.

Otonomi’den DTO’ya Davet Ziyareti

Denizli Ticaret Odası’nda gerçekleşen ziyarete OTONOMİ Yönetim Kurulu Başkanı Berzan Taşer ile birlikte Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Tokat ve Yönetim Kurulu Üyesi Alican Yolcu da katıldı.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan’ı açılışlarına davet eden Otonomi Başkanı Berzan Taşer, Erdoğan’a katılımlarıyla büyük destek vereceklerini dile getirdi. Taşer; “Yönetimimiz ile açılış için büyük bir hazırlık içindeyiz. Bu organizasyonun içerisinde bulunmanız bizler içinde büyük bir mutluluk olacaktır” dedi.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan Otonomi’nin büyük bir cazibe merkezi haline geldiğini söyledi. Tüm dikkatlerin Otonomi’nin üzerinde olduğunu kaydeden Erdoğan; “Tam bir cazibe merkezi haline gelen Otonomi’ye destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Denizlimize kazandırılan bu hizmeti, yönetim kurulunuzla birlikte daha ileriye taşıyacağınızdan eminiz. Alıcıların büyük memnuniyet ve güven ortamında gerçekleştirdiği alışverişler her gün kulağımıza geliyor. Açılışınızda bulunmak bizim içinde mutluluk olacaktır” dedi.

SEÇİMLERİMİZ SENEDE BİR KEZ GERÇEKLEŞECEK

Denizli Otonomi Yönetim Kurulu Başkanı Berzan Taşer, Otonomi’nin gelişmesi için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Başkan Taşer; “Peyzaj çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Ege’nin en büyük Galericiler Sitesi’ne sahibiz. Denizli’nin imajına uygun bir şekilde ilerlemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu güveni ayakta tutabilmek ve yaptığımız çalışmaları galerici arkadaşlarımıza layık olarak yürütme çabasındayız. Bu sebeple yönetime geldiğimizde ilk sunduğumuz teklif 3 senede bir yapılan seçimlerin artık her sene yapılması oldu. Yönetimimiz olarak galericilerin güvenini arkamızda görmek bizler için de büyük bir mutluluk” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 09:50

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER