banner304
banner19

Pamukkale Belediyesi İşçi Alımı Yapacak

Pamukkale Belediyesi Personel A.Ş. tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilana göre geçici kadroda 50 işçinin kurum bünyesinde görevlendirilmek üzere alınacağı belirtildi.

Pamukkale Belediyesi İşçi Alımı Yapacak
banner20
banner243

Denizli Haber - Pamukkale Belediyesi Personel A.Ş. İŞKUR’da yaptığı açıklamada; 50 personelin geçici kadroda Beden İşçisi olarak kurum bünyesinde görev yapmak üzere alınacağını belirtti. İlanda işçilerin park ve bahçe hizmetlerinde çalışacağı belirtiliyor. Alınacak personellerde herhangi bir nitelik aranmazken adaylarda sadece sağlık problemi olmaması şartı aranıyor. Adaylar için başvuru tarihi ise 4 Mayıs - 6 Mayıs 2020 olarak duyuruldu. İş için başvuru yapacak adaylar Pamukkale Belediyesi’nin Atatürk Caddesi üzerinde hizmet veren ek binasına belirtilen tarihte müracaat edebilecek.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2020, 15:32

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cemil keleş
Cemil keleş - 1 ay Önce

Iş arıyorum işe ihtiyacın var telefon numaram 0537 352 61 26

Cemil Keleş
Cemil Keleş - 1 ay Önce

Cemil keleş Selam hayırlı ramazanlar iş arıyorum lütfen işe çok ihtiyacım var ne loru kaldığım ev kira durumum git git kötü ye gidiyor ne iş olur sa yaparım telefon numaram 0537 352 61 26 lütfen rica ediyorum ne olur başkanınıza rica ediyorum lütfen iki tane engeli çocukların var ne olur lütfen ricada ediyorum başkanımıza rica ediyorum lütfen

Fatmanur Şengün
Fatmanur Şengün - 1 ay Önce

Özel eğitim

SIRADAKİ HABER

banner15

banner14