banner346
banner19

PASVAK’tan Zekat Ve Fitre Çağrısı

Denizli PASVAK AŞEVİ 2004 yılından bu yana Denizli’de gerçekten yardıma muhtaç insanların oluşturduğu aileleri kişileri tespit ederek yılın her günü  sıcak yemek hizmeti vermektedir. Eşit, adil ve tarafsız bir hizmet anlayışı olan kurumumuz  etik ve ahlaki değerler çerçevesinde hoşgörülü bir yardım sürdürmektedir.

PASVAK’tan Zekat Ve Fitre Çağrısı

Denizli Haber - PASVAK AŞEVİ bugün itibariyle; 1.250 kişiye iki öğün yetecek 3 çeşit sıcak yemeği ve ekmeği, ihtiyaç sahibi aile ve kişilere yemek dağıtım araçlarıyla kapılarına kadar götürerek hizmet vermektedir.

Hizmetlerini tamamen hayırseverlerin maddi ve manevi destekleri ile sürdüren aşevimiz, 16 yıldır alan el ile veren el arasında yardımlaşma adresi olmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Tüm gurbetçilerimizin Ramazan-ı Şerif’in hayırlara vesile olmasını diler, zekat, fitre ve sadaka bağışlarını kabul ettiğimizi söylemek isteriz. Yardımlaşma ve dayanışmanın en hat safhada yaşandığı bu mübarek ramazan ayında Pasvak Aşevi olarak “Denizlili Gurbetçilerimizin“ desteklerini bekliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2020, 15:36

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER