banner19

SAADET PARTİSİ AĞUSTOS AYI İL DİVAN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Saadet Partisi Denizli İl Teşkilatı, genişletilmiş Ağustos Ayı İl Divan toplantısını, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyeleri Mesut Dağ ve Mehmet…

SAADET PARTİSİ AĞUSTOS AYI İL DİVAN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
banner20

Saadet Partisi Denizli İl Başkanı Ahmet Eryılmaz divanda yaptığı konuşmada, ekonomik krize değinerek, “Sadece dolar değil. Patates, soğan, sebze-meyve aldı başını gidiyor. Aylardır sürekli söyledik. İsrafın önüne geçin. İsrafın önüne geçilmeden olmaz. Hâlâ israf ediyorlar. Bugün zor şatlar altında Kanal İstanbul’dan, devasa kültür merkezinden bahsediyorsanız siz ekonomiyi düzeltemezsiniz. Biz kültür merkezlerine de, kanal projesine de karşı değiliz. Bu yatırımların ekonomiye bir katkısı yok” şeklinde konuştu.

Yoğun katılımla gerçekleşen divan toplantısında GİK üyesi Mesut Dağ söz alarak şunları söyledi. Seçim sonrası yoğun istişare toplantıları yaptıklarını belirterek, “Türkiye’nin dört bir yanında yapılan görüşmeler sonucunda meseleleri tekrar tekrar konuştuk. Yakında önemli kararlar alacağız. Erken seçime ihtimal vermiyorum fakat hangi oyunlar oynanıyor bilemiyorum. Muhalefet partilerinin de erken seçim hakkında konuşmalarından sonra hazırlıklarımızı hızlandırdık” dedi.

GİK üyesi M.Akif Kocamanoğlu ise; “Gönülleri bizlerle olanlara bir kez daha şunu söylüyorum: Sadece gönlünüzün bizimle olması yetmez oyunuzun da bizimle olması gerekir. Davamıza sadığız. Biz elhamdülillah Hakkı üstün tuttuğumuz için kurallarımız belli, Sizlere gayret ve çabalarınız için teşekkür ediyorum” diyerek toplantıya son verdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2018, 14:54
banner10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14