banner346
banner19

'SABIRLI ELLER' SERGİSİ BEĞENİ TOPLADI

PAÜ Hastanesi Sergi salonunda Halk Eğitim kursiyerleri tarafından açılan “ Sabırlı Eller “ sergisi büyük beğeni topladı.

'SABIRLI ELLER' SERGİSİ BEĞENİ TOPLADI
banner20
banner243

28 Haziran Perşembe günü yataklı servisler binası sergi salonunda, Başmüdür Erdinç Karataş ve Pamukkale Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Sn. Ömer Özdemir’in değerli katılımlarıyla “Sabırlı Eller” temalı deri sergisi açıldı. Açılışta hazır bulunan katılımcılara teşekkür belgelerinin de verildiği sergide öğrencilerin bir yıllık çalışmaları sergilendi. Sergiyi gezen Başmüdür Erdinç Karataş ve Md. Yrd. Ömer Özdemir, kurs hocası Fatma Akdeniz’den sergilenen ürünler hakkında bilgi aldılar, kursiyerler ile de sohbet ettiler. Geçen yıl başlamış olan deri işleme kursu hakkında deneyimlerini aldığımız kurs öğretmeni Fatma Akdeniz eğitimde geçen süreç hakkında bilgiler verdi. “ Bu sergiyi ; 2017/2018 Eğitim , Öğretim Yılı Halk Eğitim Merkezinde deri kösele , çanta , kemer ve tablo yapımı kursunu 15 öğrencimizle yıl boyu yaptığımız çalışmalarla açtık. Deriyi işlemek gerçekten sabır gerektiriyor. 100 den fazla sergilemeye 13/07/2018 tarihine kadar PAÜ Hastanesi Sergi Salonunda teşhir etmeye devam edeceğiz, bekleriz ” dedi.

Başmüdür Erdinç Karataş , bu serginin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek , sergiyi gezmeye davet etti.

Açıldığı günden beri ilgiyle gezilen, çeşitli ürünlerin sergilendiği sergi Başhekimlik makamında gerçekleştirilen hediye töreni ile son buldu. Başhekim Prof. Dr. İbrahim Türkçüer hediyeleri için tüm kursiyerlere teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 14:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER