banner346
banner19

Şenel Güven Tazeledi

denizli haber, pamukkalehaber.com, Şenel Güven Tazeledi

Şenel Güven Tazeledi
banner20
banner243

İNŞAAT Mühendisleri Odası (İMO) Denizli Şubesi'nin olağan genel kurulunda bir ilk yaşandı ve tek listeyle seçime gidildi. Şevket Murat Şenel, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi. İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Denizli Şubesi Olağan Kongresi, oda binasında yapıldı. 1227 üyeden 260'ı sandık başına gitti. Tek listeyle gidilen kongerede kullanılan oyların tamamını alan mevcut başkan Şevket Murat Şenel güven tazeledi.

CHP Denizli milletvekilleri Melike Basmacı ile Kazım Arslan'ın da izlediği kongrede konuşan Şevket Murat Şenel, "1953'te çıkan TMMOB Yasası ile artık idare edilemez hale geldik. Yasanın demokratikleştirilmesi gerekiyor. Denizli'de inşaat mühendisleri metrekaresi 75 kuruştan proje hazırlıyor. Bu bedelin ne meslektaşlarımıza nede kent yapısına hayrı var. Hamallık ile mühendisliği ayırmamız gerekiyor" dedi. Şenel, kendisine destek veren delegelere de teşekkür etti.

Şenel başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, Bülent Şahan, Ali Aydın, Recep Uzunca, Naile Peker, Işıl Gürsoy Şengün ve Yavuz Yıldırım'dan oluştu.

 

Ferah IŞIK / DENİZLİ, (DHA)

 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2016, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER