banner346
banner19

Tefenlili’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Denizli Tüccar, Sanayici ve İş Adamları Platformu Dönem Sözcüsü, Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle bir mesaj yayımlayarak çocuklarımızı eğiten, onları geleceğe hazırlayan tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

Tefenlili’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
banner20
banner243

Denizli Haber - Öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu söyleyen Başkan Tefenlili açıklamasının devamında şu görüşlere yer verdi:

“Çocuklarımızı, geleceğimizi emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz bilgi birikimi ve tecrübeleri ile çocuklarımızı eğitiyor, onların gelecekte bilinçli, bilgili birer birey olmaları için yoğun çaba sarf ediyorlar. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi “yeni nesil öğretmenlerin eseri” oluyor. Hayatın bütün zorluklarına ve büyük sorumluluklara rağmen öğretmenlerimiz büyük bir özveri ile genç neslin yetişmesinde en kalıcı ve ciddi katkıyı vermeye devam ediyor. Bu kutsal ve değerli mesleği ifa ediyor olmalarına minnettarız.

Bu duygu ve düşünceler ile iş dünyası olarak, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, milletimizin geleceği olan kıymetli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutlar, görevlerinde üstün başarılar dilerim”

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2019, 10:33

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14