banner19

VALİ KARAHAN İLÇE İLÇE GEZDİ, VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

VALİ KARAHAN İLÇE İLÇE GEZDİ, VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ
banner20
banner175

Denizli Valisi Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilk olarak Güney ilçesine gitti.

Ziyarette ilk olarak Güney Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada Kaymakam Vekili Fatih Özcan ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali Karahan, Kaymakam Vekili Fatih Özcan’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Güney Belediyesi’ne geçen Vali Hasan Karahan Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan’ı ziyaret ederek, belediyenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Karahan Belediye ziyaretinin ardından Güney İlçemizde bulunan ve restorasyon çalışmaları devam eden Selim Ağa Konağı ile Molla İbrahim Konağında incelemelerde bulunarak yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Güney ilçesi ziyaretinin ardından Bekilli ilçesine hareket eden Vali Hasan Karahan Çal ilçesine bağlı Kabalar Mahalle meydanında gördüğü çiftçilerin bulunduğu bölgede durup, çiftçilerimizle bir süre sohbet ederek, talep ve sorunlarını dinledi.

Buradan ayrıldıktan sonra Bekilli ilçesine geçen Karahan Bekilli Kaymakamlığı’nı ziyaret etti. Burada Kaymakam Vekili Fatih Özcan ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali Karahan, Kaymakam Vekili Fatih Özcan’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Bekilli Belediyesi’ne geçen Vali Hasan Karahan Bekilli Belediye Başkanı Mustafa Çoban’ı makamında ziyaret ederek, belediyenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bekilli ziyaretinin ardından Çal ilçesine geçen Karahan burada ilk olarak Çal Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Süller İmam Hatip Ortaokulunda incelemelerde bulundu. Burada öğretmenler ile bir araya gelerek, eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Çal Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada Kaymakam Vekili Burak Dertlioğlu ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçen Vali Karahan, Kaymakam Vekili Burak Dertlioğlu’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Çal Belediyesi’ne geçen Karahan Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ı ziyaret ederek, belediyenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Çal Makbule - Hasan Erdoğan Huzurevi Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Hasan Karahan huzurevi sakinleri ile bir araya gelerek sohbet etti.

PAMUKKALEHABER.COM

banner10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14