Hayrat İnsani Yardım Vakfı Acıpayam Temsilciliği üyeleri Ali Kaya, Mustafa Urhan, İrfan Akşit ve Bekir Yıldırım, Acıpayam Belediyesi’ni ziyaret ederek Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan ile bir araya geldi.

Acıpayam Belediyesi’nin Eğitime Desteği Sürüyor Acıpayam Belediyesi’nin Eğitime Desteği Sürüyor

Denizli Haber - Bugüne kadar düzenlenen tüm insani yardım kampanyalarına Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan’ın  büyük destek verdiğini söyleyen Hayrat İnsani Yardım Vakfı Acıpayam Temsilciliği üyeleri “Başkanımız Dr.Hulusi Şevkan başta vakfımız olmak üzere ilçemizdeki tüm sivil toplum kuruluşlarının yanında olduğu için teşekkür ediyoruz. Başkanımız ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, heyete ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, Acıpayam  Belediyesi’nin vatandaşa dokunan ve ihtiyaç sahiplerine yönelik hayata geçirilen her projeye desteğini sürdüreceğini söyledi.

Hayrat İnsani Yardım Vakfı Acıpayam Temsilciliği üyeleri, ziyaretin anısına Başkan Şevkan’a yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.