Denizli Haber - Ücretsiz wifi hizmeti hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Yüksel Kepenek “ Günümüzde dijital teknoloji hayatımızın her ortamına girmiş durumda. Bizde Belediye olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, hizmetlerimizi teknoloji alanına yaymaya çalışıyoruz. Hayatımızın her alanında olan teknolojiden halkımızın da ücretsiz yararlanabilmesi için Honaz merkez Çarşı Meydanı ve Üniversite TOKİ bölgesi ile Kocabaş ve Kaklık Mahallelerimizde ücretsiz wifi hizmetimize başladık. Halkımız akıllı telefonlarından, tablet ve dizüstü bilgisayarlarından gerekli ayarlamaları yaparak kullanabilecekler. Teknoloji, bir araçtır; barışçıl ve iyi amaçlarla kullanılırsa insanlığa faydalı olur. Gelişen teknolojinin insanlığa faydalı alanlarda kullanılması dileklerimle, wifi istasyonlarımızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

WhatsApp Image 2022-09-06 at 13.56.52 (1)

WİFİ İSTASYONUNU NASIL KULLANILACAK!

Wifi İstasyonu’nu kullanacak olan vatandaşlar iki adımda hizmetten yararlanabiliyor. İlk olarak “Yeni Kullanıcı” kaydı oluşturulması, ardından da “Kayıtlı Kullanıcı” butonundan giriş yapılması gerekiyor.

Ücretsiz interneti kullanabilmeniz için cihazınızın wifi özelliği açıldığında "Honaz Belediyesi Wifi" ağına bağlanılıyor. İlk kayıt için önünüze çıkan ekrandan 'Hesap Oluştur'a tıklayıp, ad soyad, e-posta ve telefon numarası alanlarının doldurulması gerekli. Giriş yapılacak şifre kullanıcı tarafından belirlenip 'SMS Gönder'e tıklayarak gelen SMS kodunu ekrana girip kayıt işlemi tamamlanıyor. Sonraki girişlerde sadece telefon numarası ve belirlenen şifre ile giriş yapılabilecek.