Denizli Haber - Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günüyle ilgili bir mesaj yayınladı. Gazetecilerin milletin duygularına tercüman, düşüncelerine ses olduğunu dile getiren İlman, mesajında şu ifadelere yer verdi.

 “Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Her şartta görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin, düzenli bir mesaisi olmadan halkı bilinçlendirmek için verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir.

Ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan basın mensuplarımız, bu yönüyle toplumun talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenmiştir.

Spor Toto 1. Lig’de 22. haftanın hakemleri belli oldu Spor Toto 1. Lig’de 22. haftanın hakemleri belli oldu

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve kentimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde önerileriyle toplum düzeninin daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basınımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, değerli basın mensuplarımızın; Kurumum ve şahsım adına sağlıklı ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi.