2022-2023 Futbol Sezonunu deplasmanda Eyüpspor maçı ile açacak temsilcimiz Denizlispor’a, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman yeni sezonda başarılar diledi.

Denizli Haber - TFF Spor Toto 1. Lig’de bu hafta oynanacak karşılamalar ile yeni sezon başlayacak. 2022-2023 futbol sezonu öncesi bir mesaj yayınlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman; dostluk, kardeşlik ve Fair Play'in öne çıktığı, tarihe geçecek güzelliklerin yaşanacağı bir futbol sezonu olmasını diledi. 

ds 2021 kopya

İLMAN “DENİZLİSPOR ŞEHRİN MARKA DEĞERİDİR”

Okula Başlıyorum Satranç Turnuvası Tamamlandı Okula Başlıyorum Satranç Turnuvası Tamamlandı

Denizlispor camiası olarak birlik ve beraberliğin yeni sezonda da artarak sürmesini dileyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, kadrosunu koruyup yeni heyecan ve yeni umutlarla sezona hazırlanan şehrin marka değeri Denizlispor’un özlenen başarıları yeniden kazanacağına yürekten inandığını belirtti.

Saygı, hoşgörü, kardeşliğin futbolumuzdan hiç eksik olmamasını temenni ettiğini belirten İlman, yeni sezonun tüm takımlara ve Denizlispor’a hayırlı olmasını dileyerek ilk maçta Eyüpspor deplasmanında Denizlispor’a başarılar diledi.