banner346
banner19

Akışık ‘insanlar ölüyor, tam kapanma şart’

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık Denizli’de ki İl Başkanlarına seslendi. Başkanlara ortak beyanat verelim diyen Akışık ‘İnsanlar ölüyor, tam kapanma şart’ diyerek sosyal medyadan isyan etti.

Akışık ‘insanlar ölüyor, tam kapanma şart’
banner20
banner243

Denizli Haber - İYİ Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık, son dönemde artan koronavirüs vakalarına kayıtsız kalmadı. Yeni normal dönem ile artan koronavirüs vakaları sonrasında hükümetin neden hala tam kapanmayı uygulamamakta ısrar etmesinin nedenini sordu. Denizli’de ki siyasi parti temsilcilerine sosyal medyadan çağrı yapan Akışık, gelin birlik olalım ortak bir beyanat verelim. Tam kapanma elzem oldu” diyerek koronavirüs’ün artık ciddiye alınmasını istedi.

Raziye Akışık’ın son gönderilerinde koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlara baş sağlığı ve taziye mesajlarının yoğunlukta olduğu görüldü.

Akışık sosyal medya hesabından yayınladığı gönderide “Son günlerde yaptığımız paylaşımlar, Covid-19’dan dolayı baş sağlığı ve geçmiş olsun paylaşımları... Bulaşın ve ölümün daha da arttığı bu günlerde hükümet tam kapanmayı hâlâ uygulamamakta ısrar ediyor.

Denizli’de ki siyasi parti başkanlarına sesleniyorum

Buradan Denizli’de ki tüm siyasi parti il başkanlarına sesleniyorum. Gelin hep birlikte ortak bir beyanat verelim. Tam kapanma elzem oldu. Görünüyor ki virüs vardiya falan gözetmiyor. Öyle akşam 20:00 sabah 10,:00 arası falan hikaye. Hükümetten tam kapanma istiyoruz” açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2020, 16:06

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Davut Oksuz
Davut Oksuz - 9 ay Önce

Sanki alınan kararlara uyuyorsunuz ya

SIRADAKİ HABER