banner346
banner19

Başkan Gökce'den 10 Ocak Mesajı

İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Ertuğrul Gökce, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Gökce'den 10 Ocak Mesajı
banner20
banner243

Denizli Haber - Gökce mesajında, "Ülkemizdeki Basın özgürlüğünün, bütün dünyaya örnek olan seviyelere ulaşması en büyük arzumuzdur. Halkımızın bilgi edinme ve haber alma hakkını kullanabilmesi için her türlü olumsuz şartı ve engeli aşarak bu doğrultuda görev icra eden değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutlarken;

Çakalların saldırısına uğrayan Murat İde abimi, trollerin hedefi haline gelmiş Fatih Portakal'ı ve Denizli’de bizlere her daim kucak açan tarafsızlık ilkesini benimsemiş gazeteci abilerim ablalarım ve kardeşlerimi teker teker tebrik ediyorum. Bu onurlu mesleği ifa ederken, tavizsiz şekilde onurlu bir duruş sergileyen tüm gazetecilere selam olsun. Haktan ve adaletten ayrılmadığınız sürece, sizler bizlerin vicdan bekçileri olarak her daim başımızın tacısınız. Saygılarımla" ifadelerini kallandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2020, 15:23

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER