banner346
banner19

Gökce’den Kadir Gecesi mesajı

İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Ertuğrul Gökce, bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesini kutlama mesajı yayımladı.

Gökce’den Kadir Gecesi mesajı

Başkan Gökce tüm Denizli halkının ve İslam aleminin Kadir Gecesini kutladığı açıklamada "Kadir gecesi ile 19 Mayısa birlikte kavuşmanın sevincini yaşıyoruz" diyerek milli ve İslami duyguların birlikte güzel olduğunu vurguladı. 

Başkan Gökce açıklamasında "Israrla Rabbimize müracaat edip affını ve bereketini dileyeceğimiz bu geceyi inşallah, gerçek bir şuurla yaşamak nasip olur hepimize... Yeis duvarlarının yıkılıp, bizleri bayrama bir adım daha yaklaştıran bu gecede bin aylık bir sevaba nail olmak nasip olsun inşallah herkese... Mağfiretini esirgeme bizlerden Ya Rab ! (Amin) Ezalardan cefalardan, cennetinin serin bahçelerine kavuştur bizleri inşallah... Tahammülsüz ve hakkıyla şükretmeyen nefislerimizi bu güzel gece hürmetine, yoluna rabıta et Ya Fettah... Latif isminin fazileti ile bizlere affını lütfet Ya Afüv. İçimizdeki tüm Türk düşmanlarını bu gece hürmetine başımızdan def eyle Allah’ım. Milletçe birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendir, bizlere, Gazi Mustafa Kemal’in işaret ettiği muasır medeniyetler seviyesine doğru ilerlerken, doğruluk ve hakkaniyetten sapmadan ve seni unutmadan hayırlı bir ömür yaşamayı nasip et" dedi.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER