banner346
banner19

'İYİ DÜŞÜN DENİZLİ HALKI'

İyi Parti GİK Üyesi Veli Çıtışlı, halkımızın yarın sandık başına gitmesinin çok önemli olduğunu belirterek, “İyi düşün Denizli halkı, Artık karar senin. Sen sandıkta iyi dersen, Türkiye İyi…

'İYİ DÜŞÜN DENİZLİ HALKI'
banner20
banner243

İyi Parti GİK (Genel İdare Kurulu) Üyesi Veli Çıtışlı yaptığı açıklamada, Denizli halkının mutlaka sandığa giderek oyunu kullanması gerektiğine dikkat çekerek, “Denizli halkı her zaman hakkın, hukukun yanında olmuş, Memleketin aleyhine olan hiçbir olaya geçit vermemiştir. Yarın sandığa gidildiğinde de İyi Parti konusunda tereddüt etmeyecektir. Halkımızın yarın sandıkta gerekeni oyu ile söyleyecektir. Bundan hiç şüphem yok” dedi.

Veli Çıtışlı, 24 Haziran seçimlerinin milletimize hayırlı uğurlu olmasını dilediği mesajında “ 24 Haziran Milletvekili Seçimleri için biz üstümüze düşen görevi yaptık, sıra şimdi milletimizde. Halkımız kimin ne olduğunu çok iyi biliyor. Geçmişte Terörle kimlerin yol arkadaşlığı yaptığını, kimlerin Vatan-Millet diyerek cesurlar hareketi içerisinde korkuları aşarak meydanlara çıktığını biliyor. Cumhur ittifakı ile ülkemizi ve yüce Türk Milleti’ni neler beklediğini, Millet ittifakı ile Türkiye’nin nasıl kurtuluşa ereceğini biliyor. Denizli geçmiş seçimlerde de sağ duyu içerisinde hareket ederek, Türkiye’nin kötüye gitmesine dur diyen hareketleri başlatmış bir ilimizdir. Nitekim İyilik hareketinin çoban ateşi de ilimizden yakılmıştır. Denizli yarın sandıklara gittiğinde gereken cevabı verecektir. Denizli halkı, İyi Partili bizlerin Denizli’yi nasıl sevdiğimizi çok iyi bilmektedir. Artık karar senin Denizli’m. Biz sevdamızı olan bu ilin korkular olmadan yaşamasını, hak ve özgürlükler çerçevesinde demokrasinin yaşatılmasını arzu ediyoruz. Bunu bilerek sandıkta sözünü söylemeni istiyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2018, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER