banner346
banner19

İYİ Parti Merkezefendi’de İlçe Başkanı Belli Oldu

Denizli’de kongreler süreci devam ediyor. İYİ Parti Merkezefendi İlçe Kongresi bugün Merkezefendi Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kongre sonunda yapılan oylamada 226 oy ile Mehmet Ertuğrul Gökçe yeni ilçe başkanı oldu.

İYİ Parti Merkezefendi’de İlçe Başkanı Belli Oldu
banner20
banner243

Denizli Haber - İYİ Parti Merkezefendi 2. Olağan İlçe Kongresi bugün yapıldı. Kongrenin salon süslemesi ise delegelerden tam not aldı. Bugün yapılan kongrede Mehmet Ertuğrul Gökçe ve Hakan Demirci yarıştı.  Kongreye Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan,  Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çoşkun, İYİ Parti Pamukkale İlçe Başkanı Mustafa Çobanoğlu,  İYİ Parti Eski Dönem İl Başkanı Hasan Hüseyin Bozkurt katıldı. Kongre sabah saatlerinde delegelerin konuşmaları ile başladı. Yapılan konuşmaların ardından İYİ Parti Merkezefendi İlçe Teşkilatı’na başkan adayı olan Mehmet Ertuğrul Gökçe ve Hakan Demirci konuşmalarını yaptı.

Birlik ve beraberlik vurgusunun yapıldığı konuşmaların ardından oy verme işlemi başladı. 392 delegenin bulunduğu kongrede 226 oy mevcut ilçe başkanı Mehmet Ertuğrul Gökçe, 119 oy ise eski dönem ilçe başkanlarından olan Avukat Hakan Demirci aldı.

İşte Merkezefendi İYİ Parti ilçe yönetimi;

Adile Aydoğandemir

Ahmet Salmış

Alper Alyaz

Arzu Aygün

Emine Özel

Ernur Çamurdan

Fatih Akbaş

Güngör Öztürk

Halime Özdemir

Hasan Çakmak

Hüseyin Akdoğan

Hüseyin Koçlu

İrfan Şenlikçi

Muhammet Çağlar Çetin

Mehmet Çelik

Mehmet İlhan

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2020, 18:31

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER