banner346
banner19

DENİZLİ'YE GELİYORLAR

Ünlü oyuncular Denizlililerle buluşacak.

DENİZLİ'YE GELİYORLAR
banner20
banner243

Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, yıllar sonra konsepti PuCCa’ya, senaryosu "Bir Kadın Bir Erkek" dizisi senaristlerinden Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait olan tiyatro oyununda buluşuyor. İki başarılı oyuncu, Gergedan Yapım tarafından sahneye konulan “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” adlı oyunla Denizlili tiyatroseverlerin karşısına çıkacak.

 Daha önce “Yalancı Romantik” dizisinde başrolü paylaşan başarılı oyuncular Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, bu kez “Ölün Bizi Ayırana Dek” adlı tiyatro oyunu ile sahnede bir araya geliyor. 24 Temmuz Salı günü, Denizli Açıkhava Tiyatrosu’nda saat 21:00’da Denizlililerle buluşacak.

Çağın Organizasyon’un Organizatörü Ahmet Çağın, “Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu’nun başrollerini paylaştığı tiyatro oyununu kaçırmamanızı tavsiye ediyorum. 24 Temmuz’da sahnelenecek oyunu kaçırmamak için hemen biletlerinizi alın” dedi.

Oyunun Konusu

İki perdelik kara komedi oyunun konsepti PuCCa’ya, senaryosu ‘’Bir Kadın Bir Erkek’’ dizisi senaristleri Murat Dişli, Alper Atalan ve Zeki Enes Akkan’a ait. Cansu ve Serdar, evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar vermiş bir çifttir. Boşanmadan bir gece önce kendileri için düzenlenen bir kutlama partisine katılırlar. Ancak sabah aynı yatakta uyanırlar! Bir gece öncesine dair çok az şey hatırlayan Cansu ve Serdar’ı bekleyen asıl sürpriz, salondaki kanepede uzanmakta olan cesettir.

Katil kim?

Ne yapacağını bilemeyen çiftimiz bir yandan “Hangimiz katil?” sorusuna yanıt ararken, bir yandan da ilişkilerini, evliliklerini, geçmişlerini, kendilerini bulundukları noktaya taşıyan olayları yeniden değerlendirecek ve karşılarına çıkacak bambaşka sürprizlerle mücadele etmeye çalışacaktır.

Konsept: PuCCa
Yazan: Murat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes Akkan, Ebru Cündübeyoğlu
Oyuncular: Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Volkan Aktan
Yöneten: Hakan Yılmaz
Yapımcı: Cengiz Şahin
Işık Tasarım: Burak Gürsoy
Genel Koordinatör: Fatih Aydın
Afiş Tasarım: Gülden Aydın

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2018, 18:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER