banner346
banner19

Semur ekibi Vali Altıparmak'ı ziyaret etti

Semur ekibi Vali Altıparmak’ı ziyaret etti

Semur ekibi Vali Altıparmak'ı ziyaret etti

Çekimleri Sarayköy’de yapılacak olan korku filmi “Şeytanın Kabilesi: Semur”  adlı filmin çekimleri için Denizli’ye gelen oyuncular, Vali Ahmet Altıparmak’ı ziyaret ettiler.

PAMUKKALEHABER

Filmin yapımcısı Denizlili işadamı Ayhan Ulam, Yönetmen Gökhan Aksu ile oyuncular Yakup Yavru, Murat Ercanlı, Balamir Emren, İleyna Emincan, Gamze Pelin Gökçe, Nergis Odzak, Tekin Temel, Batuhan Yar, Musa Yılmaz, Aydan Çakır, Gürkan Arikboga, Seher Yalnız, Gülsüm Arife Üstün, Nihan Tüfekçioglu, İleyna Kıyak ve Ahmet Tagil’den oluşan “Şeytanın Kabilesi: Semur” film ekibi, Vali Ahmet Altıparmak’ı ziyaret etti.
 

Filmin konusu ve çekimler hakkında Vali Altıparmak’a bilgi veren Yapımcı Denizlili İşadamı Ayhan Ulam, filmin başrollerini İpek Erdem ve Balamir Emren'in paylaşacağını söyledi. Çekimlerin 3 haftada tamamlanacağını söyleyen Yönetmen Gökhan Aksu ise, Sarayköy'de başlayan çekimlerin Denizli merkezinde tamamlanacağını ifade etti.

Ziyaretlerinden dolayı yapımcı, yönetmen ve oyunculara teşekkür eden Vali Ahmet Altıparmak ise filmin, Sarayköy ve Denizli’nin tanıtımı için önemli olduğunu söyleyerek filmin ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2017, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER