banner346
banner19

Defileye İKİKIZ damga vurdu

DETGİS tarafından organize edilen ve Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve BASİAD tarafından desteklenen ‘Denizli Fashion Week 2019’un ilk gününde farklı etkinlikler ve tasarımlar sahne aldı. Defileye ise Denizlili firma İKİKIZ damga vurdu.

Defileye İKİKIZ damga vurdu

Denizli Fashion Week kapsamında “Sürdürülebilir Moda” 2019 hazır giyim koleksiyonunu KADININ EVRİMİ temasını yansıtan bir show ile sunan İKİKIZ Markası , DFW 2019 moda platformunun birinci gününe damga vurdu. 


 
İKİKİZ yetkilileri ise hikayelerini şöyle özetlediler: "Şehirden kopan, öze dönüş için göç yolculuğuna başlayan İkikız Kadınının, mücadele eden aslımıza gönderme yapan savaşçı bir bireye dönüşünü gördüğümüz bu hikayede; 
Savaşan ve savaşmaya devam eden tüm kadınlar için üretmeye devam edeceğiz" dediler. 

Öte yandan defilede İKİKIZ tarafından düzenlenen defile herkesi ayakta alkışlattı.

Toplam 11 farklı marka ve firmanın katılımıyla başlayan organizasyona Denizlili vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, ortaya çıkan tasarımlar adeta büyüledi.

Organizasyonun DFW Koordinatörlüğünü yapan Ümit Temurçin’in, ‘Ümit Temurçin ile Madalyonun Diğer Yüzü’ adlı moda söyleşisi ile başladı.

DEFİLELER GECEYE DAMGA VURDU

Söyleşilerin ardından defileler geceye damga vurdu. Saat 17:00’de BASİAD defilesi, saat 20:00’de de İKİKİZ Defilesi yapıldı. Dünya’ya ihracat yapan Denizlili dev firmaların ticari koleksiyonlarının yanı sıra kreatif yanlarını sergilediği özel parçalar gün ışığına çıktı.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2019, 13:17

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER