banner19

Denizli’de “Yıldızlı” Gece

DENİZLİ PAMUKKALE HABER

Denizli’de “Yıldızlı” Gece
banner20

Yıldız Tilbe dün akşam Denizli Açık Hava Tiyatrosunda verdiği konser ile Denizlilileri coşturdu.

Denizli Açık Hava Tiyatrosunda sahne alan başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, öncesi ve sonrasıyla uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir konsere imza atı.

Bilet fiyatlarının 201 TL ile 67.50 TL arasında değiştiği konsere Denizlili vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Saatler önce konser alanı civarında ünlü sanatçıyı beklemeye başlayan hayranları, saatler ilerledikçe mahşeri bir kalabalığa döndü.

2 saat civarında devam eden süren programı boyunca ara vermeyip şarkılarını Denizlili hayranlarıyla beraber seslendiren Yıldız Tilbe, müzikal performansının yanında kendine özgü dansları ile de yüzleri güldürerek gönülleri taht kurmayı başardı.

DENİZLİ'DE İKİNCİ KONSER

Denizli'de geçen ilk konserini veren ünlü sanatçı Tilbe bu sene ikinci kez Denizli’de Açık Hava Tiyatrosunda sahne aldı. Geçen sene olduğu gibi bu sene de biletler günler öncesinde tükendi.  Geçen sene aracında coşkulu kalabalığa seslenen Tilbe, "söz veriyorum yeniden geleceğim" deyip Denizliler ile vedalaşmıştı bu sene sözünü tutarak tekrar Denizlili hayranlarının karşısına çıktı.

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14