banner346
banner19

Ney eşliğinde muhteşem defile

Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) tarafından organize edilen ve Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve Babadağlı Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) tarafından desteklenen ‘Denizli Fashion Week 2019’ (DFW) start aldı.

‘Denizli Fashion Week 2019’ (DFW) start aldı. Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen ve teması ‘Denge’ olarak belirlenen organizasyon Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde başladı. Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) tarafından organize edilen ve Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) ve BASİAD tarafından desteklenen ‘Denizli Fashion Week 2019’un ilk gününde farklı etkinlikler ve tasarımlar sahne aldı. Toplam 11 farklı marka ve firmanın katılımıyla başlayan organizasyona Denizlili vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, ortaya çıkan tasarımlar adeta büyüledi.


ORGANİZASYON SÖYLEŞİ İLE BAŞLADI
Organizasyonun DFW Koordinatörlüğünü yapan Ümit Temurçin’in, ‘Ümit Temurçin ile Madalyonun Diğer Yüzü’ adlı moda söyleşisi ile başladı. Oldukça yoğun ilginin olduğu söyleşiye konuk olarak Moda Tasarımcısı Niyazi Erdoğan, Klass Magazin Kurucusu Muammer Kapucuoğlu ve İnfluencer Aşkım İrem Aktulga katıldı.


DEFİLELER GECEYE DAMGA VURDU
Söyleşilerin ardından defileler geceye damga vurdu.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2019, 11:27

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER