banner346
banner19

Teras park'ta hafta sonu dolu dolu!

Denizli haber/pamukkalehaber.com/Teras park’ta hafta sonu dolu dolu!

Teras park'ta hafta sonu dolu dolu!
banner20
banner243

Denizli’de kaliteli ve ekonomik alışverişin adresi Teras Park’ta bu hafta sonunda ziyaretçileri hem eğlenceli hem de öğretici etkinlikler bekliyor.

“İŞ HAYATINDA BAŞARILI OLMANIN SIRRI:ÖZGÜVEN”

Denizli’de kişisel gelişim alanında isim yapmış ve birçok seminerler vermiş olan Kariyer koçluk uzmanı Yelda Y.Kazanoğlu Cumartesi günü 15:00-17:00 saatleri arasında iş hayatında başarıyı artıran en önemli faktörlerden olan Özgüvenin artırılmasına yönelik ipuçlarını paylaşacak.

“BİLEĞİNE GÜVENEN BABALARI SÜRPRİZ HEDİYELER BEKLİYOR!”

Hafta sonunu hem eğlenerek hem de sürpriz hediyeler kazanarak değerlendirmek isteyen babalar Teras Park’ta bir araya gelecek. Dereceye giren turnuva katılımcıları sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Yaklaşan Babalar Günü dolayısı ile düzenlenecek olan Babalar Günü Bilek Güreşi turnuvasında babalar 60-75 kg, 75-90 kg, 90 kg ve üzeri olarak üç kategoride yarışacak. Turnuvada ayrıca Avrupa bilek güreşi şampiyonu milli sporcumuz Ahmet Yenerer de yine bilek güreşi sporcuları ile gerçekleştirecekleri şov gösterileri ile Denizlililerle buluşacaklar. Pazar günü 15:00’te başlayacak olan turnuvada bileğine güvenen babaları Teras Park’a bekliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2015, 19:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14