banner346
banner19

Deveciler'den TBF'ye Açık Teşekkür

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, TBL maçlarının TRT Spor'da yayınlanacak olması ve kulüpler TBF tarafından yapılan maddi yardımların memnuniyet verici olduğunu söyledi

Deveciler'den TBF'ye Açık Teşekkür
banner20
banner243

Denizli Haber - Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, gündeme dair açıklamalarda bulundu Deveciler," Olağanüstü şartlarda, büyük özveriyle tüm kulüpler centilmence mücadelelerini sürdürmekte, çok heyecanlı, harika  devam eden sezonun ikinci yarısına başlamak üzereyiz. Tüm kulüpler, pandemi şartlarında oyuncularını sağlıklı tutmaya çalışmakta, ulaşım, konaklama, Covid testi ücretleri, sponsor desteklerinin azlığı gibi bir çok  sorunun üstesinden gelmeye çalışmaktadır" diye konuştu.

Veli Deveciler, TBF’ nunun sorunların çözümü ve ihtiyaçların  karşılanması için somut adımlar atmasını kendilerini sevindirdiğini ifade etti. Deveciler," TBF tarafından TRT 2 Spor da TBL maçlarının yayınlanma kararı ve kulüplere maddi yardımda bulunulacak olması, memnun edici gelişmelerdir. Bu yaklaşımın devamı dileğiyle, Türkiye Basketbol Federasyonuna teşekkürlerimizi borç biliriz"dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2021, 12:32

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER