banner346
banner19

Küçük Ellerden Merkezefendi'ye Büyük Hediye

denizli haber, pamukkalehaber.com, Küçük Ellerden Merkezefendi’ye Büyük Hediye

Küçük Ellerden Merkezefendi'ye Büyük Hediye
banner20
banner243

Bahçeşehir Okulları’nda eğitim öğretim gören öğrenciler, Beceri Geliştirme Modülü kapsamında yaptıkları İnovasyon Dersi ürünü olan tam 30 adet kuş evini Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na hediye etti. Öğrencilerin kendi yaptıkları el emeği göz nuru kuş evleri Merkezefendi Belediyesi’nin çevresinde bulunan ağaçlarda kuşlara yuva oluyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na ziyaretler sürerken ilçede bulunan okullarda Başkan Subaşıoğlu’na makamında ziyaretler gerçekleştirerek projelerini sunuyor. Bu anlamda daha önce Başkan Subaşıoğlu’nu ziyaret ederek okul olarak derste yapacakları kuş evlerini Merkezefendi Belediyesi’ne hediye etmek isteyen öğrenciler projesini tamamladı. Başkan Subaşıoğlu’nu geçtiğimiz günlerde makamında ziyaret eden öğrenciler ve okul öğretmenleri, Beceri Geliştirme Modülü kapsamında yaptıkları İnovasyon Dersi ürünü olan beraberinde getirdikleri tam 30 adet el emeği göz nuru kuş evlerini hediye etti.

 

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NDAN ÖĞRENCİLERE TEŞEKKÜR

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, öğrencilere ve okul öğretmenlerine proje dâhilinde yapılan kuş evleri için teşekkür etti. Başkan Subaşıoğlu yaptığı açıklamada, “Öğrencilerimiz Merkezefendi Belediyemize yaptıkları kuş evlerini hediye etti. Yapılan kuş evleri belediyemizin çevresindeki ağaçlarda kuşlara yuva oluyor. Bu harika hediyeleri için öğrencilerimize teşekkür ederim” dedi.Başkan Subaşıoğlu’nun açıklamasının ardından öğrenciler de proje dâhilinde yapılan kuş evlerini Merkezefendi Belediyesi’ne hediye etmenin kendilerine mutluluk verdiğini belirtti.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2016, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER