banner346
banner19

Kurbanlarla Yeni Sezon Açıldı

denizli haber, pamukkalehaber.com, Kurbanlarla Yeni Sezon Açıldı

Kurbanlarla Yeni Sezon Açıldı
banner20
banner243

Geçtiğimiz yıl tam 14 milyon liralık asfalt yatırımı yapan Merkezefendi Belediyesi, 2016 yılı asfalt sezonunu kesilen kurbanla Bozburun Mahallesi’nde açtı.

Bozburun Mahallesi köy içinde düzenlenen törende kurban kesilirken, kurban duasını Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu gerçekleştirdi. İlk kepçenin vurulmasıyla başlayan çalışmanın 10 günde tamamlanacağını söyleyen Başkan Muhammet Subaşıoğlu, Bozburun köyü içinde 1.5 km’lik yola asfalt atılacağını söyledi. 2016 yılının üst yapı bakımından 2015’e göre daha verimli geçeceğini de belirten Başkan Subaşıoğlu, “2016 yılı ile ilgili asfalt sezonunu açmış bulunuyoruz. Bozburun Mahallemizde köy içi denen bölgedeki üst yapımızı tamamen yenileyeceğiz. Yaklaşık 1.5 km’lik alanda 10 bin metrekarelik çalışmamız olacak. Havaların iyi gitmesiyle asfalt, bordür taşı döşeme işini hızlandıracağız. Yeni sezonun hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bugün kasım ayı sonuna kadar sürecek bir çalışmanın besmelesini çektik.  Merkezefendi’ye daha iyi hizmet etmek için gayret göstereceğiz. 2016 yılı, 2015 yılına göre asfaltlama ve üst yapı çalışması bakımından daha verimli olacak. Daha fazla yatırım yaptığımız yıl olacak. 2019 yılına geldiğimizde üst yapı bakımından ilçemiz çok iyi noktalara gelmiş olacak. 10 gün içinde asfalt çalışmamızı Bozburun da tamamlayacağız. Mahalle sakinlerimizefazla rahatsızlık vermeden 10 gün içinde Bozburun’un yollarını yenileceğiz”dedi.

Bozburun Muhtarı Kadir Işık ise, “Başkanımıza yol konusunda başvuru yaptık. Kendisi bu talebimize olumlu yanıt verdi. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından çalışmalara başlandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2016, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER