banner346
banner19

Merkezefendi'de konteynerler renklendi

Denizli haber/pamukkalehaber.com/Merkezefendi'de konteynerler renklendi

Merkezefendi'de konteynerler renklendi
banner20
banner243

Merkezefendi Belediyesi, belde sınırları içerisinde bulunan tüm konteynerleri yeniliyor. Yeni alınan 625  konteyner ilçenin dört bir tarafına konuluyor.Merkezefendi Belediyesi logosundan yola çıkılarak turkuaz renkte hazırlanan konteynerler mahallelere renk katıyor.

 

MerekefendiBelediyesi çöp konteynerlerini yeniliyor. Kullanılamaz hale gelen çöp konteynerleri, Belediye temizlik işleri ekiplerince toplanırken yerlerine yenileri koyuluyor. 625 adet yeni çöp konteyneri alan Merkezefendi Belediyesi, ayrıca çöp konteynerlerini  yıkayıp ilaçlayarak vatandaşların hizmetine sunuyor.

Eskilerin yerini yenileri aldı

Çevre temizliğine çok önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, "Beldemizde uzun zamandan beri bulunan cadde ve sokaklardaki çöp konteynerlerinin yerine yenilerini aldık. Eskilerinden kullanılabilir olanlar, bakım ve onarımdan geçirilip boyandıktan sonra tekrar kullanılacak. Kullanılamayacak düzeyde olanlar ise hurdaya çıkarıyoruz. Bakıma gönderilen çöp konteynerlerinin çürük, kırık kapaklı, delik ve kullanılmaz halde olanlar yenilenerek tekrar kullanıma kazandırıldı. Bunların haricinde 625 adet yeni konteyner aldık. “Temiz Bir Merkezefendi için Elele”  sloganı ile çevre bilincini ve duyarlılığını oluşturmaya amaçlayan Merkezefendi Belediyesi olarak, Belediye logosundan yola çıkarak Turkuaz tonlarındaki kıyafetlerden sonra turkuaz renkte konteynerleri  tasarladık.50mahallemiz var, bu konteynerleri mahallelerimize paylaştırıyoruz. Çöplerhergün en az bir kere Belediyemiz tarafından toplanıyor. Amacımız daha temiz bir Merkezefendi soluşturmak" diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2015, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14