banner317
banner19

Merkezefendi'den Özel Çocuklara Özel Hediye

denizli haber, pamukkalehaber.com, Merkezefendi’den Özel Çocuklara Özel Hediye

Merkezefendi'den Özel Çocuklara Özel Hediye
banner20
banner243

Merkezefendi Belediyesi’nin eğitime desteği devam ediyor. Bu anlamda Merkezefendi Belediyesi tarafından özel çocukların bulunduğu Denizli Özel Eğitim Anaokulu’na eğitim ve öğretim için gerekli ders malzemeleri hediye edildi. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Devletimizin dezavantajlı konumdaki çocuklarımıza sunduğu Türkiye’de örnek gösterilecek Merkezefendimiz sınırları içerisindeki okulumuza materyal desteğinde bulunduk. Merkezefendi Belediyesi olarak önümüzdeki dönemde de eğitime desteğimiz sürecek” diye konuştu.

 Merkezefendi Belediyesi tarafından eğitime verilen desteğe bir yenisi daha eklendi. Bu çerçevede Denizli Özel Eğitim Anaokulu’na eğitim ve öğretim için gerekli olan ders malzemeleri hediye edildi. Okulda düzenlenen törene Denizli Vali Yardımcısı Ali Şanlıer, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve okul yönetimi ile öğrenciler katıldı.

MERKEZEFENDİ KAYMAKAMI ŞÜKRÜ GÖRÜCÜ'DEN AÇIKLAMA

Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, “Böyle güzel bir ortamın hazırlanmasında emeği geçenleri tebrik ediyorum. Bugün burada alınan malzemeler okulumuzun ve çocuklarımızın önemli ihtiyaçlarından birini karşılıyor. Bu anlamda Merkezefendi Belediye Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu’na ve diğer arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Toplumumuzda dezavantajlı kesimler var. Onlara hizmet etmek hepimizin görevidir. Valiliğimiz, kaymakamlığımız, belediyemiz, milli eğitim müdürlüğümüz bu konuda hep birlikte kararlar alıyor. Merkezefendi okullar bazında merkez konumunda bulunuyor” dedi.

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU “EĞİTİME DESTEĞİMİZ SÜRECEK”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, eğitime her zaman desteklerinin süreceğini ifade etti. “Çok özel bir okula ayrıcalıklı eğitim materyalleri ile katkıda bulunduk” diyen Başkan Subaşıoğlu, “ Velilerimizle de bir araya geldik. Bu okulumuzun çevre düzenlemeleri de Merkezefendi Belediyemiz tarafından yapılmıştı. Bu vesileyle de yapılan işleri görmüş olduk. Çocuklarımızla bir hasbihal ettik. Burası çok güzel ve özel bir okul… Merkezefendimiz sınırları içerisinde devletimizin dezavantajlı konumdaki çocuklarımıza sunduğu Türkiye’de örnek gösterilecek bir okul. Merkezefendi Belediyesi olarak önümüzdeki dönemde de eğitime desteğimiz sürecek” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NA TEŞEKKÜR

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, açıklamasında “Bizim özel eğitim okullarında çok hizmete ihtiyacımız var. Okul müdürümüz tarafından talep edilen ve çocuklarımızın olmazsa olmazı içinde yer alan ders materyalleri var. Belediye başkanımızın böyle güzel bir okula özel çocuklarımıza yaptığı katkıdan dolayı Milli Eğitim Müdürlüğü olarak minnet ve şükran duygularımı iletiyorum” dedi.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri okuldaki sınıfları tek tek gezerek çocuklara hediyeler verdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2016, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14