banner317
banner19

Merkezefendi'yle İstanbul yolcusu kalmasın!

denizli haber, pamukkalehaber.com, Merkezefendi’yle İstanbul yolcusu kalmasın!

Merkezefendi'yle İstanbul yolcusu kalmasın!
banner20
banner243

Merkezefendi Belediyesi’nin gençlerin vizyonuna ışık tutan ‘Haydi Gençler İstanbul’a’ projesi yeniden başladı. Gümüşler Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri İstanbul’a doğru yola çıktı. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu öğrencileri kendisi uğurladı.

Merkezefendi Belediyesi’nin vizyon projesi olarak adlandırılan ‘Haydi Gençler İstanbul’a projesi 2016 yılında da sürüyor. Proje kapsamında üniversite tercihi yapacak olan lise son sınıf öğrencileri için İstanbul’a eşsiz bir gezi düzenleniyor. Gezi kapsamında Merkezefendi ilçesinde belirlenen liselerden otobüslerle İstanbul'a giden öğrenciler Merkezefendi Hazretleri’nin türbesini ziyaret ettikleri gezide 'Panorama 1453 Tarih Müzesi'ni de görme fırsatı da buluyor. Avrupa'da 800 park arasında en iyi 5. tema park olan Vialand'da vakit geçiren öğrenciler eğlenceye de zaman ayırıyor. Belirlenen bir üniversiteyi de ziyaret eden Merkezefendili öğrencilerinİstanbul gezisi,  İstanbul Boğazı'nda verilecek yemekle sona eriyor.

İLK KAFİLE YOLA ÇIKTI

Proje kapsamında ilk kafile olan Gümüşler Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri yola çıktı. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu öğrencileri kendisi uğurladı. Öğrenciler Başkan Subaşıoğlu’na teşekkür ederken uğurlama esnasında yine başkanla özçekim yapmayı da ihmal etmediler.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2016, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14