banner317
banner19

Subaşıoğlu'nun Yoğun Ankara Mesaisi

Subaşıoğlu’nun Yoğun Ankara Mesaisi

Subaşıoğlu'nun Yoğun Ankara Mesaisi
banner20
banner243

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, başkent Ankara’ya çıkarma yaptı. Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Subaşıoğlu’nun programları da oldukça yoğun geçti. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’yi makamında ziyaret eden Başkan Subaşıoğlu, Bakan Zeybekci’ye ‘Nur-i Nazar’ tablosu takdim etti.

 

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Subaşıoğlu’na başkan yardımcısı Ayhan Mazıoğlu da eşlik etti. Subaşıoğlu sabahın erken saatlerinde başladığı ziyaretinde ilk durağı Başbakan Binali Yıldırım'ın Başdanışmanı Denizlili Saim İlçioğlu oldu. Subaşıoğlu, İlçioğlu ile bir araya gelerek uzun süren bir sohbet gerçekleştirdi.

Hemen sonrasında Memur-Sen Genel Merkezi’ne geçen Başkan Subaşıoğlu, burada Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

AK PARTİ GENEL MERKEZİ’NDE ZİYARETLER

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ziyaretlerinin bir bölümünü de AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirdi. İlk olarak genel merkezde AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Salih Koca’yı ziyaret edildi. Koca ile bir süre görüşen Başkan Subaşıoğlu, ardından da AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkanı Erol Kaya’yı makamında ziyaret etti. Subaşıoğlu, Kaya’ya ‘Cömert’ isimli bir vazo hediye etti.

KÜTÜPHANELER GENEL MÜDÜRÜYLE İSTİŞARE

Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Hamdi Turşucu'yu da ziyaret eden Belediye Başkanı Subaşıoğlu, Turşucu ile istişarelerde bulundu. Başkan Subaşıoğlu yine Ankara’da Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar ile de bir araya geldi.

BAKAN ZEYBEKCİ’YE NUR-İ NAZAR TABLOSU

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Ekonomi Bakanlığı’nda Bakan Nihat Zeybekci’ye bir ziyaret gerçekleştirdi. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile de uzun süren bir görüşme gerçekleştirerek istişarelerde bulunan Başkan Subaşıoğlu, ziyaret sonunda özel bir hediye takdim etti. Başkan Subaşıoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’ye bulunduğu yere nazarın değmemesi amacıyla oluşturulan ‘Nur-i Nazar’ tablosunu hediye etti. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu tabloyla ilgili olarak da, “Vatanımıza, milletimize, Merkezefendimize ve Denizlimize nazar değmesin” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2016, 19:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner14