banner346
banner19

“51 yıllık çınara yakıştı”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK)  Üyesi Av. Gülay Özcan, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen Pamukkale ve Merkezefendi İlçe kongrelerini değerlendirdi.

“51 yıllık çınara yakıştı”
banner20

Denizli Haber - Denizli’de kongre sürecinin Merkezefendi ve Pamukkale kongreleriyle start aldığını belirten Özcan, “Cumartesi günü Pamukkale, Pazar günü de Merkezefendi kongrelerimizi MHP Genel Başkan Yardımcımız Emin Haluk Ayhan beyin de katılıyla  gerçekleştirdik. Pandemi nedeniyle sınırlı katılımın olduğu kongrelerimiz partimize yakışır bir olgunlukta gerçekleşti.  

Milliyetçi Hareket Partisi yarım asırlık, 51 yıllık tarihi bir çınardır. Milliyetçi Hareket Partisi, vatana, millete, bayrağa emsalsiz sevgi ve sadakattir. Milliyetçi Hareket Partisi, 'Ezan susmaz, bayrak inmez, vatan bölünmez' diyen kutlu iradedir. Davamız ezelden beri haklıydı. Hep haklı çıkmayı, hakkımızın teslim edilmesini bekledik. Sabrettik, inandık, mücadele ettik. Allah'a şükürler olsun bugün hakkımızı teslim edenler çoğaldı." diye konuştu.

MHP’li Özcan, AK Parti iktidarıyla kurdukları ittifakla, kararlılık ve azimle millet için çalışmaya devam ettiklerini belirterek, "Milliyetçi Hareket Partisinin 51 yıldır kararlılıkla savunduğu fikir ve görüşler, bugün Türk milleti nezdinde tam karşılığını bulmuştur. Kızıl elma hedefimiz bugün Türk milletinin hedefi haline gelmiştir" ifadesini kullandı. Özcan, Merkezefendi İlçe Başkanlığına seçilen Mehmet Altıntaş ve Pamukkale İlçe Başkanlığına seçilen Mehmet Ali Yılmaz ve ekine başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2020, 15:04

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER