banner346
banner19

Çok güzel hareketler bunlar

Denizli Ülkü Ocakları tarafından, Ocak Başkanı Murat Aydınlı’nın talimatıyla il merkezi ve tüm ilçelerde soğuk kış günlerinde sokak hayvanlarının aç kalmaması için doğaya yem bırakıldı.

Çok güzel hareketler bunlar
banner20

Havaların soğuduğu bir çok bölgenin beyaza büründüğü bu günlerde yem bulmak için zorlanan sokak hayvanlarına yönelik Denizli Ülkü Ocakları harekete geçti. Sokak hayvanlar için seferber olan Ülkücü gençler il merkezi ve tüm ilçelerde sokak hayvanlar için doğaya yem bıraktı.

Denizli Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Ferdi Yıldırım yaptığı açıklamada, kış şartların çetin geçtiğini belirterek, “Sokakta yaşayan hayvanlarımız bu kış mevsiminde yiyecek bulmakta oldukça zorlanıyorlar. Denizli Ülkü Ocakları olarak Başkanımız Murat Aydınlı beyin talimatıyla arkadaşlarımızla birlikte sokak hayvanlarına destek için doğaya yem bırakıyoruz. Bugün, soğuk kış günlerinde yiyecek bulmakta zorluk çeken sokak hayvanlarımıza yardımcı olmak istedik. Hz.Ömer’in dediği gibi dağlara buğday serpin Müslüman ülkede kuşlar aç demesinler. Varlığını Türk varlığına adamış olan Ülkücü gençlik, Genel Başkanımız Dr. Sinan Ateş’in dediği gibi, ‘Çevrecilik milliyetçiliktir’ düsturu, Denizli Ülkü Ocakları Başkanımız Murat Aydınlı beyin talimatıyla il merkezi ve tüm ilçelerimizde eş zamanlı olarak doğaya yem bıraktık. Bizler gönül memleketimiz olan Denizli’mize gerek sosyal alanlardaki aktiviteler, gerek eğitim faaliyetleri ile hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2020, 17:02

PAMUKKALEHABER.COM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER